JE TU NĚCO V NEPOŘÁDKU NEBO SEM CHCEŠ DÁT REKLAMU? KLIKNI SEM
X

Na HAUNTED HOUSE můžeš sledovat strašidelný seriál VĚŘTE NEVĚŘTE


X

Únor 2012

Club Penguin - Dýně - Unlock codes

23. února 2012 v 19:34 | Haunted House |  Články
Ahoj,pokud jsi fanoušek hry CLUB PENGUIN od Disneye,tak určitě
přivítáš volný unlock code,který ti odemkne dýni,kterou si můžeš dát na hlavu.
Kód je : PUMPKIN1
Jestli nevíš kde a jak máš kód vložit, napiš mi do komentářů.
A vy ostatní,kteří ještě nehrajete CLUB PENGUIN,vyzkoušejte to na :

O čem CLUB PENGUIN je ?
Je to online hra,ve které hraješ za tučňáka, slavíš různé párty, kupuješ si oblečení,
mazlíčky zvané puffli a samozřejmě další věci ...Co nás ve škole neučili - Aneb DUCHOVÉ jsou blbost co?

22. února 2012 v 14:06 | Haunted House |  Články
Ahoj, chtěla jsem zviditelnit svůj blog (vím,je to trapný) a toto téma se k mému blogu moc nehodí,
ale přecejen mě něco napadlo...

Ve škole se učíme snad o všem co existuje ...
SVĚT (zeměpis), HISTORIE (dějepis), VĚCI ZE ŽIVOTA (výchova ke zdraví) ...
Povídali jste si však někdy s učitelem o nadpřirozenu?
Asi ne,co?
Pro všechny učitele a ostatní co mají se školou co dělat je to asi pěkná volovina.
Nojo, nějací lidé říkají,že duchové jsou a ostatní,že ne ...
Není to dokázané a tak se žádné PARANORMÁLNÍ VÝCHOVY asi ve škole
nikdy nedočkáme ;D ... !!!

KOMENTÁŘE ?


Anketa pro vás

21. února 2012 v 10:30 | Haunted House |  Píšu ...
Ahoj, mám tu anketu,ve které můžete hlasovat jak se vám líbí můj blog.
Anketu najdete v celém článku.
Díky všem,kteří budou hlasovat ;D.


Frankenstein opravdu EXISTOVAL!!!

19. února 2012 v 13:16 | Haunted House |  Články

Předlohou hororového doktora Frankensteina z románu Mary Shelleyové byl právě tento vědec, který se narodil na zámku Frankenstein poblíž německého Darmstadtu.
Vystudoval teologii, filozofii a alchymii a vyráběl živočišný olej z kostí a krve nejrůznějších zvířat. Ten byl známý jako "Dippelův olej" a byl pokládán za splněný sen všech alchymistů, tedy za elixír života. "Proslavily" ho také nejrůznější bizarní anatomické pokusy, ke kterým si "půjčoval" mrtvoly z místního hřbitova. Některé části těl vařil v obrovských kádích a z takto získaných ingrediencí pak vyráběl své lektvary. Pokoušel se také o přesun hypotetické lidské duše z jednoho těla do druhého - z jedné mrtvoly se jí snažil "vlít" do druhé pomocí trychtýře.


STRAŠIDELNÁ POVÍDKA - Duch z temnot

19. února 2012 v 12:58 | Haunted House |  Články
Bylo kolem dvanácté v noci a Hanka ulehala spokojeně do postele. Byla sobota,tak mohla jít spát pozdě. Už skoro spala když jí zazvonil mobil. V rychlosti zjistila,že jí volá kamarádka Lucie. Myslela si,že si z ní dělá legraci,nebo jí chce popřát dobrou noc. Tak či tak,Hanka jí to zvedla. Než stačila Lucie promluvit,křikla Hanka do telefonu že chce spát,že dobrou noc a ať nevolá!!Nenechala Lucku promluvit jediné slovo. Položila mobil v domění že už nebude volat a zavřela oči. Hned se ale ozval mobil znovu. Hanka se naštvala a zvedla to,ale než stačila cokoli zařvat Lucka začala zoufale prosit o pomoc,že je doma a že ji napadla nějaká žena. Hanka se polekala jejího přiškrceného hlasu. Takhle vyděšený hlas by Lucie nedokázala nahrát. Přemohla strach,nasedla na kolo a uháněla Lucce na pomoc. Napadlo jí,že by měla radši zavolat někoho dospělého,ale to mohla Lucka zavolat rovnou policii.Co když si dělá přece jen legraci?Tak či tak,protože to od sebe nemají daleko,vyjela Hanka do tmy. Už zdálky viděla temný lucčin dům. Ten útulný a prosluněný dům byl tytam a místo něj stála u lesa chladná a tmavá vila. V noci vše vypadá jinak. Už při prvním pohledu si byla Hanka jistá,že si z ní Lucka nedělala blázny. Dveře byly vyražené z pantů a z patra se lesem nesl jekot vyděšené a přiškrcené Lucie. Hanka odhodila kolo a spěchala do patra. Vtrhla do Lucčina pokoje a věnoval se jí takový pohled že na to v životě nezapomene. Lucie seděla na posteli,z pusy a nosu jí tekla rudá krev,byla modrá a kdosi nebo cosi ji škrtilo. Lucka v ruce držela mobil a stále ječela.Ale už z posledních sil. Náhle se ozvala rána.Postava která Lucii škrtila se polekala a vyletěla oknem ven. Lucka se rozkašlala a začala se dusit. To průvan způsobil tu ránu!Lucie divoce ukazovala ke dveřím.Hanka se polekala a otočila se.Nic tam však nebylo. počkala až se ubohá Lucka vykašlala a pak spolu běžely do ložnice. Už z chodby Hanka slyšela podivný vrzavý zvuk. Vešly a začaly obě řvát tak,že takhle nikdo nikdy v životě neřval. Lucčini rodiče viseli na lanech od stropu a houpali se. Obě vyběhly z domu pryč a na policii. Policie jim s postavou nevěřila a usoudili že to byl vrah. Jen Lucie a Hanka však věděly pravdu. Lucčina rodina se nenáviděla s druhou a dělali si naschvály a zrovna ten osudný den přišla řada udělat naschvál druhé rodině. Lucčini rodiče jim odpojili nějakou součástku u auta.Netušili však jaký to bude mít dopad. Celá rodina si ješte tentýž den vyjela na výlet a na křižovatce kde potřebovali odpojenou součástku se stala veliká nehoda.Celá rodina byla mrtvá. Lucčini rodiče to nemohli rozdýchat,tohle přece nechtěli. Ale bylo pozdě a duch matky té zesnulé rodiny se přišel pomstít...
TATO POVÍDKA JE VYMYŠLENÁ ;)

ZDROJ : http://ivanulka11.blog.cz


HOROR FILM - Dům s minulostí

19. února 2012 v 12:43 | Haunted House |  Články
Ahoj, zanedlouho na NOVA CINEMA budou dávat film se jménem DŮM S MINULOSTÍ. Je to Thriller,ale podle mě to má hororovou tématiku ...

O čem film je ?

Krátce poté, co se Suzanne provdala za mladého vdovce Michaela Driscolla, rozhodnou se manželé koupit nový dům, kde by s Michaelovou sedmiletou dcerou Molly začali nový život. Sotva se zabydlí, prozradí Molly rodičům, že si našla kamarádku Candance Brewerovou, která tu bydlí s nimi. Suzanne je přesvědčená, že imaginární kamarádka je pro Molly způsob, jak se vyrovnat se smrtí matky a vším těžkým, co se v jejím životě událo. Postupně je však Mollyino chování stále více nevyzpytatelné a Suzanne se zmocňuje podezření, že by nová kamarádka její nevlastní dcery nemusela být tak imaginární, jak se zpočátku zdálo. Molly ví věci, které by ve skutečnosti rozhodně vědět nemohla, a navíc jsou podrobnosti o Candacině životě, s nimiž se Molly svěřuje, nejen nečekaně detailní, ale navíc mrazivě temné. Suzanne se začne o Candance zajímat a zjistí, že dívka toho jména žila v domě o sto let dříve, že ji zavraždil vlastní otec a že oběťmi tragického zločinu se staly i její matka a chůva. Ve snaze zjistit, zda je Candance jen výplodem Mollyiny fantazie, nebo jde o skutečného zlomyslného ducha, se žena nakonec začne přiklánět k druhé možnosti. Zatímco Michael vše považuje za nesmysl, Suzanne se marně snaží ducha z domu vypudit. Candance hrozí, že zničí Suzanne i její novou rodinu. (oficiální text distributora)

Kdy bude film v TV ?

den : 23. února 2012
v : 22:25
stanice : NOVACINEMA

P.S. také zhlédnu =DDHOROR FILM - Nekonečný víkend

17. února 2012 v 18:39 | Haunted House |  Články
Cesta do Austrálie měla upevnit jejich vztah. Ale matka příroda se rozhodla vyřídit si účty po svém a oni se ocitli ve velkém nebezpečí.

Tento příběh vypráví o manželském páru,který vyrazí do dalekých končin Austrálie, aby tak upevnili svůj rozpadající se vztah.Během cesty muž přejede klokana a přibližujíce se více k cíli, dvojice lidí se dopustí mnoha dalších přečinů vůči přírodě. Brzy dojde k mnoha velice podivným událostem (např. najdou těla svých přátel,která se už pomalu rozkládají za přítomnosti much) a oni začínají ze všeho bláznit. Chtějí se vrátit rychle zpět domů,ale matka příroda si s nimi ještě stále nevyřídila své účty ...

(upraven text distributora)
Co by se stalo,kdyby ...

13. února 2012 v 13:09 | Haunted House |  Články
Co by se asipak stalo,kdyby se zjistilo,že jsou na 100 % duchové a že se jen celé ty roky ukrývali?

1.) Otočili by se k nim lidé zády?
2.) Žili by s námi v soužití?
3.) Zničili by svět?
4.) Změnili by svět k lepšímu?
5.) Začali by lidé ze srandy více vyvolávat duchy?

To nikdo neví a nejspíš ani nikdy nebude vědět ... Jediné co bude vědět až po smrti je to,jestli opravdu jsou duchové a nebo také nebude vědět VŮBEC nic. Napiš svou teorii..


Tma jako v pytli. Jak se protí ní bránit?

13. února 2012 v 13:02 | Haunted House |  Články
Máš rád/a horory a povídačky o duchách,
ale každý večer máš strach ze tmy a nemůžeš usnout,
protože oblečení přehozené přes židli vypadá jako divný zahalený muž
a nebo tvůj oblíbený roztomilý plyšáček vypadá jako by se najednou vynořil z hlubin pekla?

Já se bojim ! Já se bojim!

Mám tu pro tebe řešení...


1.) To úplně nejjednodušší je nechat si při spaní zaplou lampičku
2.) Nech si otevřené dveře a nezavírej je - nebudeš si připadat,že jsi sám/sama uzavřená
v nějakém prostoru
3.) Pokud je léto,jdi spát dřív ještě když je trošku světlo
4.) Uklidni se a nemysli na nic nadpřirozeného
5.) Pusť si třeba i na chvilinku do uší písničky
6.) Pokud máš společný pokoj se sourozencem, řekni si,že v pokoji nejsi sám/sama
a že se ničeho proto nemusíš bát
7.) Nekoukej zbytečně do tmavého a strašidelného okna
8.) Před spaním se nedívej na žádné horory ani strašidelné filmy či seriály
9.) Když se budeš hodně bát, schovej se pod peřinu a snaž se uklidnit - pod peřinou se budeš
cítit ve větším bezpečí

Tak co, myslíš,že ti to pomůže?
COMENTS ...


P.S. sledujte na youtube kanadský seriál se slovenskými titulkami : Are you afraid of the dark? / Bojíte se tmy?