JE TU NĚCO V NEPOŘÁDKU NEBO SEM CHCEŠ DÁT REKLAMU? KLIKNI SEM
X

Na HAUNTED HOUSE můžeš sledovat strašidelný seriál VĚŘTE NEVĚŘTE


X

Říjnové strašidelné historky

7. října 2011 v 16:52 | Haunted House |  Články

!! Strašidelná noc !!

Jednou chtěli jet moji rodiče na noc ke známým,ale jelikož se mi moc nechtělo ,tak jsem se vymluvila ,že je mi špatně.Večer jsem pozamykala celý dům a zapnula si televizi.Bohužel tam nic nedávali,tak jsem si na videu postila nějaký horor.V tom nejnapínavějším se rozpršelo a začala bouřka.Začala jsem se trochu bát ,ale řekla jsem si ,že to vydržím.Najednou jsem slyšela prásknutí dveří.Hrozně jsem se lekla.Vypnula jsem video a šla jsem si lehnout.Nechala jsem otevřené dveře z pokoje a najednou jsem na skříni viděla stín. Snažila jsem se usnout,ale nešlo to.Nakonec jsem usnula.Až ráno,když přijeli rodiče,jsem zjistila,že nám ukradli televizy ,počítač a video.Když přijela policie,zjistila jsem,že to byli zloději,kteří vykradli v našem okolí už pět domů!


Tajemné ťukání

Bydlím na kraji lesa.Jednou jsem byla sama doma a zrovna byl úplněk.Abych se nebála a přišla na jiný myšlenky,pustila jsem si internet.Najednou jsem ale měla pocit že někdo ťuká na dvěře.Strašně jsem se lekla,ale strach jsem přemohla a šla se podívat jestli za nimi opravdu někdo stojí.Nikdo tam nebyl.A tak jsem si řekla,že se mi to asi jenom zdálo a znovu jsem začala brouzdat po internetu.Ťukání se ale ozývalo ještě asi 5krát.Sebrala jsem všechnu odvahu a šla se podívat ven na zahradu.Nikoho jsem ale neviděla.Slyšela jsem jen kroky.Vběhla jsem proto zpátky domů,rychle jsem za sebou zamkla a schovala se pod peřinu.Probudila jsem se až ráno.Dodnes nevím,kdo nebo co to bylo,ale když jsem sama doma,docela dost se bojím.

Pes,který zahnal zlo.

Po válce jsme se s maminkou přestěhovaly do jednopokojového bytu v domě, který dříve obývali vojáci SS. Bylo mi 14. Už od útlého věku jsem byla zvyklá na noční samotu, protože maminka chodila do práce na směny. Všimla jsem si, že každý večer ve stejnou dobu v mém pokoji začnou praskat parkety směrem od dveří k oknu, k mé posteli a zpět. Jako kdyby po nich někdo chodil. Pozvala jsem na noc spolužačku, že uslyší něco zajímavého. Vylekala se tak, že už k nám nikdy nechtěla přijít. Jednoho večera jsem hlasitě řekla, že už toho mám dost a začínám se bát. Okamžitě bylo ticho, ale to jsem netušila, co prožiji za týden. Učila jsem se a venku se setmělo. Slyším, jak někdo odemyká. Když se však otevřely dveře, nikoho jsem neviděla. V tom okamžiku jako by mě někdo paralyzoval. Ztuhla jsem na místě a jen čekala, co se stane. Cítila jsem, že se ke mně "cosi" blíží, slyšela jsem přerývaný dech. Pak mě to uchopilo za ramena a hrdlo, táhlo mě to nahoru, za moment pustilo a já jsem upadla na postel. Z bezvědomí mě probudilo podivné klepání. Vedle postele poskakovala sklenka, která jinak stávala na nočním stolku. Maminka měla od té doby o mě strach. Ovšem byla samoživitelka, doba byla zlá, práce se vzdát nemohla. Aby mě ochránila, koupila mi psa. Po několika měsících "kroků" nastala noc, během ní všechno skončilo. Probudilo mě hluboké zuřivé vrčení. Psa jsem nepoznávala. Byl zježený od hlavy až po ocas, chvílemi vyl a dorážel na dveře, za kterými jsem cítila zlo. Neodvážila jsem se otevřít a fenka se postupně uklidnila. Od té doby byl klid, nikdy se nic z mých prožitků neopakovalo.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 PaTrIsH PaTrIsH | 8. října 2011 v 10:35 | Reagovat

8-O O_O wow

2 Haunted House Haunted House | Web | 8. října 2011 v 15:26 | Reagovat

:-D dobrý,vid´?

3 PaTrIsH PaTrIsH | 8. října 2011 v 15:39 | Reagovat

[2]: to jo mě se zatím stalo že jsme vyvoláali bílou paí s kámoškou když u mě spala(byly jse malí a já znala tohle vyvlávání)no a my bydlíme u zámku a ona se nám za oknem zjevila nebo jsem viděla trubku ve vodě která se vysunula a koukala na mě okem

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama